Hakkımızda

Mardin Evden Eve Nakliyat

Mardin evden eve nakliyat ve ofis taşıma alanında profesyonel hizmet alın.

Mardin Nakliyat

Firmamız Mardin Nakliyat alanında üstün kalite hizmetler veren köklü bir firmadır.

Sektörel deneyimi ve profesyonel kadrosu ile faaliyet gösteren Artuklu Nakliyat firmamız yılların vermiş olduğu deneyimi yanı sıra müşteri memnuniyetine verdiği önem ile nakliyat depolama ve taşımacılık alanında siz değerli müşterilerimize hizmet sunuyor. Ofis ya da ev taşımacılığında müşterilerimize eksiksiz ve kaliteli bir nakliye hizmeti sunuyoruz. Firmamız olarak taşınacak yerdeki eşyaların paketlenmesinden mobilyaların de montajına eşya nakliyesine kadar tüm taşınma sürecinde müşterilerimize eksiksiz ve sorunsuz bir hizmet sunmak için azami özen gösteriyoruz. Nakliyat firmamız olarak siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetlerin profesyonel hızlı ve sorunsuz olması için gösterdiğimiz özene hizmetlerimizin uygun fiyatlı olması için de gösteriyoruz. Bu doğrultuda müşterilerimize demontajı yapılacak paketlenecek ve taşınacak eşya miktarından nakliye mesafesine kadar pek çok unsur hesaplanarak fiyat verilir.

Kurumsal 

Nakliyat firmamız olarak bireysel ve kurumsal olarak pek çok alanda taşımacılık hizmeti sağlıyoruz. Tamamı ile müşteri memnuniyeti ve profesyonel taşımacılığı hedef alan firmamız bünyesinde bulunan vasıflı personelleri ile kurulmuş olduğu bilinen bu yana Türkiye'nin dört bir yanına taşımacılık hizmeti veriyor. Firmamız bünyesinde hizmet veren tüm personellerimiz tecrübeli profesyonel ve yaptığı işin teknik bilgisine sahip olan eğitimli kişilerdir. Bu sayede nakliye sırasında hiçbir teknik arızaya rastlanmadan tüm nakliye işlemleri planlı ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirilir. Nakliye öncesinde eşyaların ambalajlama ve paketleme sonrasında adrese teslim süreçlerinde her şeyi en ince ayrıntısına kadar planlanır. Bu süreçte müşteri memnuniyeti kazanmak firmamızın temel amacıdır. Tüm nakliye işlemlerimizi bu doğrultuda planlı bir şekilde sürdürürüz. 

Kalite Politikası 

Taşımacılık hizmetinin müşterilerimizin memnun olmasını sağlayacak kalitede güvenli ve profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Evden eve nakliyat hizmetimiziöin hızını ve kalitesini sürekli olarak artırmak ve gelişmesini sağlamak firma hedefleriniz arasındadır. Müşteri memnuniyetini sağlayarak ve müşterilerimizin tüm haklarını güvence altına alarak firmamızın kalite standartlarına uygun bir şekilde faaliyetlerimize devam ediyoruz. 

Misyonumuz 

Nakliyat firması olarak misyonumuz müşteri memnuniyetini sağlayacak olan hizmeti geçmişten bugüne olduğu gibi profesyonel bir şekilde sunmaktadır. Kurulduğumuz günden bu yana müşteri onayını alarak sektörde yerimize alıyoruz. Geçmişte olduğu gibi bugün de firmamız olarak işimizi başarı ile ve müşteri memnuniyetiyle devam ettirmek en büyük hedefimiz. Nakliyat firmamız Türkiye'de asansörlü nakiye sistemini kullanan önce firmalar arasında yer alır. Asansörlü nakliye sistemi sayesinde kapılardan geçemeyecek ya da asansörlere sığmayacak kadar geniş hacimli olan eşyalarınız asansör sistemi ile istenilen adresi kolayca ulaşır. Sigortalı taşımacılık sistemi ile nakliye sırasında oluşabilecek tüm olumsuz durumlara karşı haklarınız tarafımızca güvence altına alınır. Nakliyat firmamız olarak siz değerli müşterilerimizin istek ve arzularına en iyi şekilde cevap verebilmek için Nakliyat hizmetlerimize hız kesmeden devam ediyoruz. 

Vizyonumuz 

Firmamız olarak vizyonumuz profesyonel olarak yaptığımız yüksek kaliteli işlerle Türkiye'de geniş filoları ulaşmaktır. Nakliyat firmamız sektörde en iyisi olmak amacı ile tecrübeli personelleri ile birlikte faaliyetlerine devam ediyor. Firmamız olarak evden eve nakliye sırasında ortaya çıkabilecek ve müşteri mağduriyetine sebebiyet verebilecek olan tüm olumsuzlukları önlemeyi amaçlıyor. Kalite politikamız müşteri odaklı hizmet kapsamında tamamı ile %100 olarak müşteri memnuniyetini yakalamaktır. Bunun için tüm personellerimiz ile birlikte sizler için çalışıyoruz. Nakliyat firmamız olarak işimizi layığı ile yerine getirmek için tüm nakliye sürecini önceden en ince ayrıntısına kadar planlayarak gerçekleştiriyoruz. Hem şehir içinde hem de şehir dışında Türkiye'nin dört bir yanında hizmetlerinize devam ediyoruz. Bireysel ve kurumsal olarak yürüttüğümüz nakliye işini müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde gerçekleştirmek hedeflerimizin başında geliyor.

 

beyaz-artuklu.png
Profesyonel Mardin evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı hizmetlerinde ismini duyurmuş, birçok firmaya önderlik etmeye devam eden Artuklu Nakliyat ile sizlerde üstün kalite hizmetleri ekonomik fiyatlara alabilirsiniz. Firma olarak yeni nesil hizmet anlayışına sahip personellerimiz, asansörlü, ambalajlı, sigortalı şekilde hizmetler vererek memnuniyetinizi sağlamayı başarıyoruz. Her geçen gün artan kalitemiz, artan memnuniyet seviyemizle birlikte sizlerinde bunlardan faydalanmasını en basit hale getirmekteyiz. Detaylı bilgi ve kaliteli hizmetler için hemen bize ulaşın.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.